Jukněte k mým SB!!!
Zastavte vraždění tuleňů TADY jestli je máte aspoň trochu rádi

Květen 2008

Léto

27. května 2008 v 14:31 | zuza |  Počteníčko proti nudě
Ahojky,bojíte se jestli vám bude o prázdninách svítit sluníčko?Tak to strach fakt mít nemusíte.

Proč se to děje???

20. května 2008 v 15:51 | zuzik |  Jukni
SOS, pomozte vyvražďují nás......
Norsko zavádí novou podobu turismu, při které jsou k smrti ubíjené mláďata tuleňů, Canada nás zabíjí taky.
Je toto sport??
Je toto sportovec??
Prohrál sem svůj život.
Proč??
Jen vy jste naší nadějí...

Kluci balí všechny

16. května 2008 v 13:23 | zuzu
Ahojky,
Určitě vás občas překvapí někteří lidé:To je ale život.Máte problémy s klukama?Tady najdete pár rad jak si udržet kluka:
  1. Mluv s ním jenom upřímně.
  2. Nazahíbej.
  3. Když se ti stane že ho ňejak podvedaš tak se mu to snaž šikovně vysvětlit a mluv při tom pravdu.
  4. Snaž se aby váš vztah byl založen na pravdě.
  5. Nabídni mu jestli si jednou za čas nechcete někam vyrazit.Vztah bez společných akcí nemá cenu.
Tak si nechte poradit a nedělejte z toho aféru vždyť máte ještě život před sebou.Papa a hodně štěstí

Garfield si čistí zuby

13. května 2008 v 16:06 | zuzka

Co ty kluci

13. května 2008 v 15:44 | zuzu
Ahojky tak jak se vám vede s klukama?Doufám že moc nezloběj.A jestli si myslíte že zloběj tak si přečtěte tohle.A potm určitě už nebudete tolik nadávat.Papa
Měla k nám včera nečekaně přijít návštěva, v ledničce vymeteno, a tak jsem poslala svého muže do Tesca nakoupit. Povídám: "Drahý, v kuchyni máš lísteček, co máš koupit." a šla jsem si po svém. Sedl do auta,odjel a za 15 minut telefon: "Prosím tě, jak mám koupit 250 gramů hladké mouky?" Místo lístku s nákupem velkým jako kráva mi sebral recept na buchtu, který jsem měla položený u počítače a jel podle toho nakupovat!

Mě pobavil, když mi "ukradl" ve sprše peelingový sprchový gel (byl línej si dojít pro svůj) a povídá: "Prosím tě, jak to tady máš dlouho? Dyť je v tom nějakej písek nebo co, to je zkažený, ne?"

Můj syn byl na podzim se svým tátou na víkendu v horách. Přijeli a já se ptám, co to má syn na sobě? Tatínek, že prý jsem mu asi koupila nový tepláky, ne? Synek běhal celý víkend venku v pyžamových kalhotách.V čem spal, to netuším.

Je to už dávno, dcera byla v jeslích. Tatínek ji šel konečně poprvé
vyzvednout. Řekla jsem mu "Jitka má kyblíček". Pro nás ženský je
samozřejmé, že se jedná o značku na šatničce. Co myslíte, že hledal? Ano, samozřejmě hledal kýbl, ve kterém má dcera oblečení. Není to poklad?

On je pečlivý, přesný matematik, ale je třeba naprosto přesně nazvat
položku, kterou chcete koupit, protože jinak nepřinese nic. Tak třeba
"Šlehačku neměli". A já na to: "Neměli? A koukal ses tam vedle jogurtu?"On: "Jo, koukal, ale neměli. Měli tam 12% a 18% smetanu ke šlehání, ale šlehačku NE! A nedělej ze mě blbce!"

Vrcholným kouskem bylo "Kup mi vložky". Napsala jsem mu na lístek "Libresse, oranžový obal, na kterém mají vpravo dole 5 hvězdiček a z toho 3 jsou plné a 2 vpravo jen obrysy".
Jenže! V té době se zrovna u těchto vložek měnili obal: byl skoro stejný,jen těch hvězdiček tam najednou udělali místo 5 jen 4. No a byl v prdeli!
Volal mi z Delvity, vztekal se u regálu do telefonu na celé kolo, ať mu
řeknu "přesný název těch vložek" - ale ten já si samozřejmě nepamatuju, tak jsem ho požádala, ať mi PŘEČTE ty názvy, a tak začal nahlas do telefonu slabikovat "Libresse, Ultra Fit and Slim, Libresse....."Já už ani nevím, co přinesl, ale myslím, že zákazníci i prodavačky v Delvitě měli tehdy docela veselé odpoledne. A můj muž mi řekl, že už mi nikdy vložky kupovat nepůjde.

Můj muž jen tak mimochodem povídá: "Já jsem ani nevěděl, že máme pračku se sušičkou!" Já na to: "No to teda nemáme." On: "No to je divný, já jsem vypral prádlo a když jsem ho vyndal, tak bylo suchý! No ale stejně jsem ho pověsil na balkon, aby doschlo!!!" Ano, prádlo bylo suché, protože nepustil vodu! Pračka tudíž neprala, on vyndal ty svý smradlavý a špinavý fusekle a ještě je pověsil na balkon!

Já jsem nedávno mého drahého nachytala, jak utírá prach na televizi svýma ponožkama. Na můj zděšený výkřik reagoval slovy:
"No co, stejně se budou prát!"
Můj muž jel jednou na služebku a místo sprcháče si vzal můj kondicionér na vlasy. Když jsem se ptala, co s ním dělal, tak prý myl (i vlasy). Prý mu bylo divný, že to nepění, ale asi prý nějaká novinka...

Můj muž miluje ty sladké čokoládové kokosové tyčinky, oplatky,banánky v čokoládě atd. Při nákupu v Kauflandu ukládáme všechno do tašek páté přes deváté a doma to vyklopíme a uklízíme, kam patří. Manžel iniciativní jal se vybalovat nákup a své zamilované tyčinky si odnesl do svého šuplíku. Jenže se mu k těm dobrotám přimíchala i jedna malá náhradní kostka do WC, co se dává do obalu a zavěsí v záchodové míse. Večer u televize slyším jako vždy typické rozbalování a šustění, křupnutí, cucání a najednou vyskočil z pohovky, rozsvítil a zařval: "Fuj,co to dělají za hnůj, zase
nějaká inovace...". No zkrátka, mlsný jak pes a už neví, co by sežral.

Byla jsem v porodnici a chtěla jsem po manželovi koupit balení neperlivé vody, prsní vložky a toaletní papír. Dostala jsem balení minerálky, odličovací tampóny a papírové kuchyňské utěrky...

Uvařila jsem hrachovou polévku, dojedli jsme jí a já jsem napustila vodu do hrnce, aby se odmočil. Druhý den jsem přišla z práce později než manžel a ptala jsem se, jestli má hlad. Odpověděl, že dojedl tu polívku.......

Muž jel výjimečně do práce autem. Stál u semaforu, tak chtěl využít čas tak, že si koupí noviny. Rychle vystoupil z auta, šel ke stánku s novinama a najednou vidí, jak kolem jede tramvaj, kterou běžně jezdí. Tak se za ní rozběhl a dojel s ní do práce... Když šel z práce, vzpomněl si, že jel autem a auto nikde! Tak volal na policii, že mu ukradli auto...a policajti říkali: "Tak to jste byl vy, kdo nechal to auto na křižovatce???"

Manžel jel na služebku do Francie. Ptal se mě, co bych chtěla přivézt jako dárek. A protože si radši oblečení, parfémy a šminky kupuju sama, tak povídám: "Třeba nějakou masku na obličej." Ráno před odjezdem mě budí:"Prosím tě, jaký máš číslo obličeje???"

Včera jsem koupila chlebové placky Pita. Dala jsem je do zásobníku na chleba a když můj muž opět prolézal kde co, aby něco zbaštil, přišel za mnou s těmi plackami a ptá se: "Je tohle k jídlu?" No a já, právě v dobré náladě mu říkám: "Ne, to je nový toaletní papír." A on odpověděl: "Tak proč to je mezi chlebem?"

Já jsem včera pekla rebarborový koláč, ruce opatlané od těsta a zapomněla jsem si vystříkat plech takovým sprejem místo vymazání. No a s těma zapatlanýma rukama říkám manželovi: "Mohl bys mi, prosím Tě, vystříkat pekáč?" Jeho překvapený výraz vidím ještě teď a když se mě zeptal s mrknutím oka:
"Teď . .. . když děti ještě nespí"???


Další mňamka

12. května 2008 v 11:28 | zuzka
Květák sice moc nemusím ale ananas jó!

Divný ale dobrý

6. května 2008 v 15:56 Něco o mě
Ahojky,možná se vám budu zdát divná ale neni to tak.Jsem jen prostě trochu jinná než ostatní.Můj nejobliíbenější zpěvák je Ivan Mládek a Jarek Nohavica.Jestli by někdo měl zájem tak tu je něco málo o nich.
Jarek Nohavica
Narodil se 7. 6. 1956 v Ostravě v muzikální rodině, kde se často zpívalo a hrálo. Otec, novinář a básník, ho směřoval ke vzdělání a zpřístupnil mu svět tehdejší inteligence. Prázdniny zase Jaromír trávil na venkově, na valašské vrchovině. Poměrně brzy dostal příležitost psát písňové texty pro ostravské zpěvačky a zpěváky pop-music. Z toho se zrodila především dlouhodobá spolupráce s Marií Rottrovou. Mezitím však zkoušel studovat na Vysoké škole báňské, oženil se, přestěhoval se za ženou do Českého Těšína, šel na vojnu, narodila se mu dcera Lenka, pracoval jako dělník i jako knihovník...
Ivan Mládek
Ing. Ivan Mládek se narodil 7. 2. 1942 v Praze v úřednické rodině. Vyrůstal v Praze-Holešovicích. Otec, právník a zdatný malíř, vedl syna ke kreslení a malování - neměl úspěch. Větší úspěch měli kamarádi, kteří hráli u Vltavy na kytary a banja. Po průmyslovce a Vysoké škole ekonomické se začíná věnovat hudbě profesionálně. Jak sám říká: "Několik let jsme se potáceli po různých krkonošských hotelech a hráli tam k jídlu a poslechu." Mezi jeho tehdejší spoluhráče patřili např. skladatel Karel Svoboda, jazzman a podnikatel Martin Kratochvíl nebo flétnista Jiří Stivín.
V roce 1966 poprvé vystoupil Banjo Band. V roce 1968 Ivan Mládek emigroval do Francie, usadil se v Paříži. Zde se živil jako dixielandový banjista a hráč na balalajku v ruských kabaretech. Po půl roce se však vrací za svou rodinou a přáteli do komunistického Československa.
Po svém návratu se naplno věnuje hudbě a Banjo Bandu. Známým se Mládek stává ve 2. polovině 70. let a jeho swingové skladby dostaly záhy označení "jazzová lidovka". Od roku 1970 napsal více než 400 písní (nejúspěšnější z nich na neuvěřitelných 28 LP&CD).
Kromě hudby se Ivan Mládek věnuje psaní humoristických povídek a scénářů a také malování. Ivan Mládek vynalezl tzv. antiperspektivní styl - kresbu v obrácené perspektivě. Svou prvotinu publikoval v roce 1978 v Mladém světě. Jeden z jeho obrazů je mimo jiné zastoupen v soukromé sbírce Američana Jeffa Wiesseho, viceprezidenta společnosti American Expres.
První Mládkova povídka, Úterý, byla publikována v roce 1980 v Mladém světě. Další povídky v průběhu celých 80. let v různých periodicích. Zábavné povídky a historky je možné i najít v 8 knihách, jichž je Mládek autorem. Scénky psané Ivanem Mládkem jsme mohli sledovat dlouhou dobu v pořadu Čundrcountry show a v současnosti v pořadu Country estráda. Krom těchto pořadů jsme mohli Mládka vidět v několika českých filmech ve vedlejších rolích (např. Trhák nebo Ještě větší blbec než jsme doufali).
Mládkova žena Eva (56) vystudovala strojní průmyslovku a dnes je v domácnosti. Hraje na klavír klasický ragtime (její melodie doprovázely soutěže v Čundrcountry show) a dokonce vydala sólovou desku s názvem Classic Ragtime Piano. Mládkův syn Štěpán (25) studuje práva.